Bubble Witch 3 Saga

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma King
Mobil cihazınızda oyun oynamayı seviyorsanız Bubble Witch 3 Saga oyununu oynamanızı tavsiye ederiz.

Kullanıcılarını oldukça memnun eden,  Bubble Witch serisinin yepyeni oyunu Bubble Witch 3 Saga oyunu artık mobil cihazlarınızda yerini almak için sizleri bekliyor. Bubble Witch 3 Saga oyunu serinin devamı olarak Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarınız için sunulan renkli mobil oyunlardan bir tanesidir. Bait bir oynanışa sahip olmasına rağmen kullanıcılarını oldukça eğlendiren ve kendine bağlayan Bubble Witch 3 Saga oyunumuza sizde sahip olun ve boş vakitlerinizi keyifli geçirin. 

Cadı Stella geri dönüyor ve bu heyecan dolu macerada kötü kalpli Wilbur'u yenmek için karakterimizin sizin yardımınıza ihtiyacı var. Kendisi sevimli görünebilir ama aklı fikri haylazlıktadır. Sizde bu haylazlıkta yerinizi alabilirsiniz. Bu kabarcık fırlatmalı bulmaca oyununda patlatabildiğin kadar çok kabarcık patlatarak krallık boyunca yol alın ve en başarılı siz olun. 

Bu büyülü Sagayı ister tek başınıza oynayın isterseniz de en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınızla kıyasıya bir yarışa girin. Oyunumuz sizler için tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur. Fakat bazı oyun içi öğelerde ücret talep edilebilir bu durum tamamen isteğe bağlıdır, satın almayabilirsiniz. Patlatılmak üzeri bir sürü kabarcık sizleri bekliyor. 

Daha Fazla Göster
Bubble Witch 3 Saga indir
DİĞER SÜRÜMLER