Bubble Witch 3 Saga

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 200 MB
  • Version 4.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma King
King'in İOS mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz balon patlatma oyunudur.

Piyasaya girdiği günden beri kullanıcı kitlesini her gün arttırarak ilerlemeyi başaran Bubble Witch 3 Saga mobil oyununu İOS mobil cihazınıza sizde ücret ödemeden indirerek renkli baloncular ile baş etmeye çalışabilirsiniz. Oyunumuzda tek yapmanız gerek bir çok baloncuk patlatarak puanınızı tavan yaptırmak.

Bubble Witch 3 Saga renkli bir oyun olup sıkılmadan oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur. Serisinin en son çıkan ve eğlence oranının ikiye katlandığı Bubble Witch 3 Saga mobil oyununda sizde ne kadar çok balon patlatacağınızı görün. Bu büyülü Saga'yı yalnız başına çekin veya en yüksek puanı kimlerin görebileceğini görmek için arkadaşlarınızla kıyasıya bir yarışın içerisine girin. Önünüze gelen renkli topları en iyi şekilde değerlendirin. En doğru noktaya atın ve diğer baloncukları yıkın. 

Bubble Witch 3 Saga oynamak için tamamen ücretsizdir ancak bazı isteğe bağlı oyun içi öğeler ödeme gerektirir. Tabi bu size bağlıdır, siz istemezseniz oyunu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Bu büyülü atış macerasına pop atmak için 3 kabarcık eşleştirin ve doğru seçimler yaptığınızdan emin olun. Daha sonraki bölümlerde daha farklı platformda oynamanın tadını çıkartın. Bu muhteşem Bubble Witch 3 Saga oyununa sizde sahip olun ve mobil cihazınızda keyifli anlar yaşayın. 

Daha Fazla Göster
Bubble Witch 3 Saga indir
DİĞER SÜRÜMLER